Inodorina

INODORINA Suchy szampon dla psów i kotów

2-045
Indeks: 2-045
Suchy szampon Inodorina Shampoo Musse 300 ml dla psów i kotów o zapachu talku. Idealny do codziennego utrzymania sierści w czystości psów, kotów, szczeniąt i kociąt bez potrzeby użycia wody. Delikatna, łagodząca formuła starannie czyści futro i skórę, zachowując jej naturalne pH.
Ilość
- +

  • Z Nami robisz bezpieczne zakupy Z Nami robisz bezpieczne zakupy
  • Dostarczamy za darmo na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic! Dostarczamy za darmo na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic!
  • Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie 500-396-885 Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie 500-396-885

SUCHY SZAMPON O ZAPACHU LALKU INDORINA

Rewelacyjny szampon do utrzymania sierści w czystości, do użytku na co dzień dla psów i kotów jak również dla szczeniąt i kociąt bez potrzeby użycia wody. Delikatna, łagodząca formuła starannie czyści futro i skórę, zachowując jej naturalne pH. Nadaje sierści delikatny zapach talku. Po myciu sierść pozostaje błyszcząca i pachnąca przez długi czas. Szampon nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów sierści. Produkt włoski.

STOSOWANIE:

Wstrząsnąć butelkę przed użyciem, spryskać sierść szamponem a następnie wcierać w futro aż szampon zostanie wchłonięty. W razie potrzeby przetrzeć sierść ręcznikiem i wyczesać uwolniony brud.

PRZECIWSKAZANIA:

Trzymać z daleka od dzieci. Nie pryskać w pobliżu ognia. Nie nakłuwać, nie podpalać nawet pustego opakowania. Nie palić papierosów w trakcie użytkowania. Przechowywać w ocienionym miejscu oraz w temperaturze poniżej 50⁰C. Opakowanie ciśnieniowe, może eksplodować w razie podgrzania. W razie potrzeby konsultacji medycznej należy mieć przy sobie opakowanie szamponu.

SKŁAD:

(Reg.CE 648/2004) 15%<30% węglowody alifatyczne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, zapach.

Opis

Pojemność
300ml

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię do produktu! !

Napisz recenzję