Benek

Super Benek Compact ciemnoniebieski 25l

7-003#25L
Indeks: 7-003#25L
Wysokiej klasy, naturalny, bezpyłowy żwirek o zapachu bryzy morskiej. Dobrze się zbryla tworząc małe i płaskie bryłki. Skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy.
Ilość
- +

  • Z Nami robisz bezpieczne zakupy Z Nami robisz bezpieczne zakupy
  • Dostarczamy za darmo na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic! Dostarczamy za darmo na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic!
  • Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie 500-396-885 Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie 500-396-885

SKUTECZNIE I SZYBKO POCHŁANIA WILGOĆ ORAZ POCHŁANIA PRZYKRE ZAPACHY

ŚWIEŻY ZAPACH BRYZY MORKSKIEJ

SILNIE ZBRYLAJĄCY

DROBNOZIARNISTY 1-2 mm

BEZPYŁOWY

100% NATURALNEGO BENTONITU

Żwirek Super Benek Compact Bryza Morska charakteryzujące się regularnymi drobnymi ziarnami o wymiarach 1-2 mm, przez co nie jest roznoszony po mieszkaniu przez Waszego pupila. Skutecznie i szybko pochłania płyny i niweluje przykre zapachy, zapewniając ochronę antybakteryjną. Żwirek silnie się zbryla, tworząc małe i płaskie bryłki przez co zużyty żwirek nie przykleja się do dnia kuwety. Jest żwirkiem wykonanym w 100% z naturalnego bentonitu najwyższej jakości. Dodatkowo zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia w otoczeniu kuwety przyjemy i świeży zapach bryzy morskiej.

STOSOWANIE ŻWIRKU:

Wypełnić kuwetę żwirkiem do wysokości 3-5 cm. Należy usuwać tylko zbrylone części żwirku, jednocześnie uzupełniając braki świeżym podłożem. Produktu nie należy usuwać drogą sanitarną.

Opis

Pojemność
25 l

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię do produktu! !

Napisz recenzję