Inodorina

INODORINA Magic Neutro żwirek silikonowy 2,5 kg

3-058
Indeks: 3-058
Żwirek silikonowy higieniczny o neutralnym zapachu. Dzięki naturalnym składnikom natychmiast absorbuje zapach uryny, przez co uniemożliwia infekowanie kuwety, jednocześnie ją dezynfekując. Opakowanie wystarcza dla jednego kota na cały miesiąc.
Ilość
- +

  • Z Nami robisz bezpieczne zakupy Z Nami robisz bezpieczne zakupy
  • Dostarczamy za darmo na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic! Dostarczamy za darmo na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic!
  • Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie 500-396-885 Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie 500-396-885

NATURALNY

ANTYBAKTERYJNY

ABSORBUJE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY

WYSTARCZA NA CAŁY MIESIĄC

LEKKI I PRAKTYCZNY

Inodorina Magic Neutro to żwirek silikonowy higieniczny o neutralnym zapachu. Silikonowe granulki natychmiast wchłaniają amoniak i bakterie, uniemożliwiając infekowanie kuwety Waszego pupila, jednocześnie ją dezynfekując. Dzięki naturalnym składnikom natychmiast absorbuje zapach uryny przez co uniemożliwia rozprzestrzenianie się nieprzyjemnego zapachu. Żwirek jest bardzo wydajny - 2,5 kg opakowanie żwirku wystarcza dla jednego kota na cały miesiąc.

STOSOWANIE ŻWIRKU:

Wypełnić kuwetę żwirkiem warstwą oko 5 cm. Co najmniej raz dziennie opróżniać kuwetę z odchodów łopatką. Nie należy się martwić zmianą koloru granulek, nie wpływa to na chłonnośc żwirku. Żwirek należy wymienić, kiedy poczujemy, że nie wchłania już zapachów. Żwirku nie należy wyrzucać do toalety. Raz użyty żwirek powinien zostać wyrzucony do śmieci.

OKRES UŻYTKOWANIA OPAKOWANIA 2,5 KG ŻWIRKU:

dla jednego kota 3-4 tygodnie

dla dwóch kotów 2-3 tygodnie

dla trzech kotów 1-2 tygodnie

Opis

Waga
2,5 kg

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię do produktu! !

Napisz recenzję