Wysyłka towaru 
 
Dostawa towaru jest ograniczona do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i następuje za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost na wskazany w Zamówieniu adres Klienta.

Koszt dostawy wynosi:

a) 0,00 do 30 kg BEZPŁATNY koszt przesyłki kurierskiej przy zamówieniu minimum 250,00 zł

b) 9,90 zł do 30 kg koszt przesyłki kurierskiej

c) 18,00 zł do 30 kg koszt przesyłki kurierskiej pobraniowej

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 24-72 godzin, jednakże w 98% przesyłka dostarczana jest do Klienta następnego dnia roboczego. Zamówienie złożone i opłacone w dniach od poniedziałku do piątku do godziny 14.00 wysyłane są w tym samym dniu. Zamówienie złożone i opłacone w dniach od poniedziałku do piątku po godzinie 14.00 oraz zamówienia złożone w sobotę lub dni ustawowo wolne od pracy wysyłane są następnego dnia roboczego.Niezwłocznie po wysłaniu Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.


Dowóz na terenie Starogardu Gdańskiego, Tczew, Skarszew i okolic

Gwarantujemy BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ za pośrednictwem kuriera KARMASTAR. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 500-396-885 lub wejść na stronę www.karmastar.pl i złożyć Zamówienie, a kurier pojawi się pod Twoimi drzwiami już w tym samym dniu.


STREFA 1 

BEZPŁATNY DOWÓZ przy złożeniu Zamówienia na kwotę minimum 50,00 zł (poniżej kwoty 50 zł dowóz 10,00 zł).
Starogard Gdański, Tczew, Barchnowy, Bączek, Brzeźno Wielkie, Ciecholewy, Czarlin, Dąbrówka, Jabłowo, Jabłówko, Janin, Janowo, Jastrzębie Skarszewskie, Klonówka, Kokoszkowy, Kolincz, Koteże, Krąg, Najmusy, Linowiec, Lipia Góra Mała, Lipinki Szlacheckie, Marywil, Nowa Wieś Rzeczna, Okole, Owidz, Piesienica, Rokocin, Rywałd, Stary Las, Sucumin, Sumin, Swarożyn, Szpęgawsk, Trzcińsk, Waćmierek, Zapowiednik, Zabagno, Zduny, Żabno


STREFA 2 

BEZPŁATNY DOWÓZ przy złożeniu Zamówienia na kwotę minimum 150 zł (poniżej kwoty 150 zł dowóz 10,00 zł).
Bobowo, Borzechowo, Godziszewo, Kleszczewo Kościerskie, Lubichowo, Pelplin, Pinczyn, Siwiałka, Skarszewy, Skórcz, Szteklin, Twardy Dół, Wolental, Zblewo


Odbiór osobisty

Towar można bezpłatnie odebrać w sklepie KARMASTAR  od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.30, w sobotę od 09.00-13.00.
Zamówienie złożone w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-18.00 może zostać odebrane tego samego dnia, po uzgodnieniu z Klientem godziny odbioru. Zamówienie złożone w sobotę lub dni ustawowo wolne od pracy może zostać odebrane po uzgodnieniu z Klientem terminu i godziny odbioru.


KARMASTAR
ul. Traugutta 21
83-200 Starogard Gdański
Polska